OM ACCESIT

Vilka är vi?

Accesit skapar förutsättningar för kommunikation. Vi gör detta tack vare vår långa erfarenhet inom kommunikationsbranschen och med ett nära samarbete med våra leverantörer. Vi vet vad som krävs för att ni som kund ska få rätt lösning och framförallt den support ni förtjänar.

Så här arbetar vi

1. Behovsanalys

2. Förslag

3. Överenskommelse

4. Implementering och installation

5.Uppföljning och utvärdering

6. Service och support

Affärsidé

Accesits affärsidé är att leverera kundanpassade funktionslösningar för telefoni, IT och utskriftslösningar till små och medelstora företag med fokus på kunden och med starka partners.”

Här finns vi

Bålsta

Accesit Norden AB
Mjödvägen 6
746 50 Bålsta
Tel växel: 0171-667 800
Tel fax: 0171-667 809

Stockholm

Accesit Norden AB
Tel växel: 08-122 011 70
Tel fax: 08-122 011 79

Personal

Kim Quarnstrom
Kim Quarnström
Styrelseordförande
kim.quarnstrom@accesit.se
S

Daniel Pettersson
Daniel Pettersson
Företagssäljare
Tel Kista: 08-122 011 73
Tel Bålsta: 0171-667803
daniel.pettersson@accesit.se


Örje Forslin
Key Account Manager
Tel Bålsta: 0171-667807
orje.forslin@accesit.se

 

Pelle Åslund
IT drift & Support
Tel Bålsta: 0171-667804
pelle.aslund@accesit.se

 

Henrik Carlsson
Henrik Carlsson
Mobilansvarig
Tel Bålsta: 0171-667806
henrik.carlsson@accesit.se

Personal

Nicklas Fredlund
Nicklas Fredlund
VD
Tel Kista: 08-122 011 71
Tel Bålsta: 0171-667801
nicklas.fredlund@accesit.se

Maria Svan
Maria Svan
Projektledare/Support
Tel Kista: 08-122 011 72
Tel Bålsta: 0171-667802
maria.svan@accesit.se

Sasan Navaee
Sasan Navaee
Account Manager
Tel: 08-122 011 74
sasan.navaee@accesit.se

 

Linda Glarke
Account Manager
Tel: 0171-667808
linda.glarke@accesit.se

 

Stefan Bergen
Stefan Bergen
Teknikansvarig
Tel: 0200-330400
service@accesit.se

KONTAKT

Accesit Norden AB
Stockholm
Tel växel: 08-122 011 70
Tel fax: 08-122 011 79
info@accesit.se

Accesit Norden AB
Mjödvägen 6, 746 50 Bålsta
Tel växel: 0171-667 800
Tel fax: 0171-667 809
info@accesit.se

GILLA OSS PÅ FACEBOOK

KONTAKTFORMULÄR

Ditt namn (obligatoriskt)

Din e-post (obligatoriskt)

Ditt meddelande

Mata in koden nedan - förhindrar spam
captcha


Accesit Norden AB har AAA-rating