Kontakta Accesit
Kom i kontakt med oss!




KONTAKTA ACCESIT

Vi levererar kundanpassade funktionslösningar för telefoni, IT och dokumenthantering till små och medelstora företag med fokus på kunden och med starka partners.

I klartext betyder det att vi ser till så att du kan kommunicera effektivt med såväl anställda som med kunder. Och låta kommunikationen vara ett medel för bättre affärer, istället för ett hinder.


ADRESS
Mjödvägen 6
745 50 Bålsta

Tel: 0171-66 78 00
E-post: info@accesit.se
Orgnr: 556414-3914

Besök vår Facebooksida
Besök vår LinkedIn

Skicka ett meddelande till oss

Namn*
E-post eller telefon*
Ditt meddelande*

RING SUPPORT: 0200-33 04 00

Säkerställ att dina produkter och tjänster fungerar utan problem med ett serviceavtal.

Vi jobbar på Accesit

Accesit-Personal-Nicklas-Fredlund

Nicklas Fredlund

VD/Ägare
nicklas.fredlund@accesit.se

Daniel-Pettersson-Accesit

Daniel Pettersson

Ägare – Företagssäljare
daniel.pettersson@accesit.se

Jimmy-Gehrke-Accesit

Jimmy Gehrke

Försäljningschef
jimmy.gehrke@accesit.se

Gustav-Israelsson-Accesit

Gustav Israelsson

IT-specialist
gustav.israelsson@accesit.se

Orje-Forslin-Accesit

Örje Forslin

Affärsutvecklare
orje.forslin@accesit.se

Henrik-Carlsson-Accesit

Henrik Carlsson

Affärsutvecklare
henrik.carlsson@accesit.se

Jens-Appeltofft-Accesit

Jens Appeltofft

IT-tekniker
jens.appeltofft@accesit.se

Accesit-utanbild

Victor Edström

IT-tekniker
victor.edstrom@accesit.se

Amanda-Salmela-Accesit

Amanda Salmela

Affärsutvecklare
amanda.salmela@accesit.se

Maria-Svan-Accesit

Maria Svan

Koordinator / Kontorschef
maria.svan@accesit.se

Oskar-Andersson-Accesit

Oskar Andersson

IT-tekniker
oskar.andersson@accesit.se

Daniel-Kjoraas-Accesit

Daniel Kjöraas

Affärsutvecklare
daniel.kjoraas@accesit.se